hip-hop forum smederevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
hip-hop forum smederevo

dobrodosli!!!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ajde sad malo da kenjam, recicete

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Messenjah

Messenjah


Broj poruka : 9
Datum upisa : 18.11.2007

Ajde sad malo da kenjam, recicete Empty
PočaljiNaslov: Ajde sad malo da kenjam, recicete   Ajde sad malo da kenjam, recicete Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 2:30 am

Daklem... U poslednjih ajd da kazem 7-8 godina sam primetio da ima mnogo ljudi koji slushaju "rep" i koji nose shiroke lone dukserice kajle i tripuju se... Imam par pitanja za njih:
1. Jel imate vi ideju kako pravi rep treba da zvuchi???
2.Jel imate pojma shta vi uopshte slushate???
3.Jel imate pojma kako je sve pochelo iz chega je nastao rep???
4. Jel ste nekad chuli za ljude kao shto su MC Guru, Funkdoobiest, Afu Ra, KRS-One, Jedi Mind Tricks, Gravediggaz, Public Enemy, Kool Keith, Cormega, Beastie Boys, Big L House of Pain, Fugees, The Roots i mnoge druge...

Verovatno ce mali broj "repera" moci da odgovori na ovo pitanje... E sada jedno pitanje:
1. Zashto???
Prost odgovor: MTV...
Ono shto se sada na MTV-u fura kao rep, je bukvalno pop sa elementima rep-a i nijedan element tih pesama koje se vrte na MTV-u nema veze sa pravim izvornim repom...
Mislim likovi(frikovi) tipa 50Centa, Eminema i josh par takvih likova su chisto pederisanje... Ne vidim zashto je 50 tako popularan, pucali su na njga 9 puta i sad je on gangster, ja razumem da chovek treba da bude ponosan na svoj uspeh ali jbt ono je parada kicha i ludila koja se ni malo ne razlikuje od nasheg granda...

Toliko od mene... pozdrav i dovidjenja Wink Big Up People
Nazad na vrh Ići dole
shoomy

shoomy


Broj poruka : 53
Godina : 33
Location : Smederevo sine
Datum upisa : 15.11.2007

Ajde sad malo da kenjam, recicete Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde sad malo da kenjam, recicete   Ajde sad malo da kenjam, recicete Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 2:52 am

Sine, dosta njih misle da slusaju rep. Sto se mene tice, iskreno, cuo sam za vise od pola gore navedenih, al mi se ne dja..... Danasnji rep ti se razvio u hip hop, sto ce reci da ima malo REPERA..... Undergroun sto pominju...hmmm... treba razmisliti o tome... Ko se bavi unrdergroundom? Retko ko zna za repere iz "podemlja" jer se svet izopacio... Na svakom programu u Srbiji ima po malo Granda.... sad su pare u pitanju.... Undergrodun ne bi bio underground da se promovise na MTV-u itd itd..... e sad... sa sam veceras pio.. ko je shvatio sta sam israo, svaka mu cas`..... malo i ja da kenajm a ne samo Luka... :PPP
zp
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/shoomy91
Messenjah

Messenjah


Broj poruka : 9
Datum upisa : 18.11.2007

Ajde sad malo da kenjam, recicete Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde sad malo da kenjam, recicete   Ajde sad malo da kenjam, recicete Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 2:59 am

Ajde recimo da cu ti oprostiti ovaj glupi post... Sutra se ti lepo meni otrezni pa mi prichaj o repu hip hop-u reggae-u i o bilo kojoj muzici...
Nazad na vrh Ići dole
shoomy

shoomy


Broj poruka : 53
Godina : 33
Location : Smederevo sine
Datum upisa : 15.11.2007

Ajde sad malo da kenjam, recicete Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde sad malo da kenjam, recicete   Ajde sad malo da kenjam, recicete Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 3:03 am

U sustini, htedoh reci.....ahhhahmmmmmmmmmm..... NEMA DOBROG REPA DANAS......... Sve je komercijalizovano..... eto... prosto........ Razz
Luka, jel sam popravio utisak? hhehehe
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/shoomy91
Messenjah

Messenjah


Broj poruka : 9
Datum upisa : 18.11.2007

Ajde sad malo da kenjam, recicete Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde sad malo da kenjam, recicete   Ajde sad malo da kenjam, recicete Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 3:13 am

Naravno da ima... :p Ali te gluposti trebaju da slushaju ljudi koji ne slushaju rep... Smile U tome je poenta a onaj koj voli rep da slusha stvarno rep
Nazad na vrh Ići dole
shoomy

shoomy


Broj poruka : 53
Godina : 33
Location : Smederevo sine
Datum upisa : 15.11.2007

Ajde sad malo da kenjam, recicete Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde sad malo da kenjam, recicete   Ajde sad malo da kenjam, recicete Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 3:13 am

al njih boli kobaz... tako zaradjuju i zive.. :PPP
I ja bih da je Amerika ovde...
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/shoomy91
MadafankinZ

MadafankinZ


Broj poruka : 32
Godina : 36
Location : Sd Bg
Datum upisa : 19.11.2007

Ajde sad malo da kenjam, recicete Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde sad malo da kenjam, recicete   Ajde sad malo da kenjam, recicete Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 12:48 pm

Brate, rep, znash, fifti, shejdi, ejkon, bijonz, misi, timba... znash tako, 'vo 'no...
A zvuchi... Pa sad... Pichke, kola, kalash, sad ja tako idem, upucavam jednog, drugog, ja sam faca, imam pare, murija isto, znash, tako, dijamanti, prstenje, znash....
A pochelo je znash, jednom, ono, pre, pevali, igrali, tako....


Brate, znash i sam da nema svrhe ovo raditi... :\
Nazad na vrh Ići dole
http://lodi-dodi.org/
shoomy

shoomy


Broj poruka : 53
Godina : 33
Location : Smederevo sine
Datum upisa : 15.11.2007

Ajde sad malo da kenjam, recicete Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde sad malo da kenjam, recicete   Ajde sad malo da kenjam, recicete Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 5:28 pm

Ma ima svrhe... Nikad se od njega necu odreci, ali znam da je DIBIDUS mala sansa da se vrati sve na svoje... Neutral jbg....

zp
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/shoomy91
Sponsored content





Ajde sad malo da kenjam, recicete Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajde sad malo da kenjam, recicete   Ajde sad malo da kenjam, recicete Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ajde sad malo da kenjam, recicete
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
hip-hop forum smederevo :: Hip Hop SD Forum :: Zabava-
Skoči na: