hip-hop forum smederevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
hip-hop forum smederevo

dobrodosli!!!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Akon

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
shoomy

shoomy


Broj poruka : 53
Godina : 33
Location : Smederevo sine
Datum upisa : 15.11.2007

Akon Empty
PočaljiNaslov: Akon   Akon Icon_minitimeNed Nov 18, 2007 4:34 pm

Još jedan 'netipični' MC za naše vrijeme, višestruko talentirani Akon, pjevač, reper i producent, jednako sklon 'helijevskim' hitovima, ali i plesnim drmalicama i reggaeom inspiriranim kvazibaladama.
Ovaj sin proslavljenog senegalskog perkusionista Mora Thiamija pronašao je, dakle, svoje mjesto pod suncem kao još jedan s liste 'drugačijih', barem kada se radi o sveopćoj percepciji žanra i kulture kao 50 Centom predvođeni hedonistički klupski vrtuljak. Iako Akonove 'Bananza (Belly Dancer)' i 'Gangsta' mogu savršeno sjesti upravo uz 'Candy Shop' i 'Just A Lil' Bit'. Atlanta je jednostavno morala izvršiti utjecaj...
Uostalom, i Akon je imao problematičnu prošlost – u 'Lock Up', jednoj od ponajboljih stvari na albumu, poručuje nam kako je i sam gledao svijet kroz rešetke, u 'Show Out' odaje počast Grandmaster Flashu i njegovom angažiranom rap pionirizmu 'The 'Message', a tu su i jednako pažnje vrijedni biseri 'Ghetto', 'Lonely', 'Pot Of Gold', 'Don't Let Up'...
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/shoomy91
MadafankinZ

MadafankinZ


Broj poruka : 32
Godina : 36
Location : Sd Bg
Datum upisa : 19.11.2007

Akon Empty
PočaljiNaslov: Re: Akon   Akon Icon_minitimePon Nov 19, 2007 3:38 am

Bah...
Wanna-be-Nate-Dogg-and-pimp...
Treba da se drzi regea, kazu ljudi da mu mnogo bolje ide...
Nazad na vrh Ići dole
http://lodi-dodi.org/
mladen___

mladen___


Broj poruka : 2
Godina : 35
Datum upisa : 19.11.2007

Akon Empty
PočaljiNaslov: Re: Akon   Akon Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 2:11 am

treba DUMRE
Nazad na vrh Ići dole
Messenjah

Messenjah


Broj poruka : 9
Datum upisa : 18.11.2007

Akon Empty
PočaljiNaslov: Re: Akon   Akon Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 2:15 am

Akon??? Hahahah rep??? Smile Deco ovo shta vi slushate??? Smile Mislim nisam ja neki reper ili shta ti ja znam wannabe gangster ali jebem mu mater Akon je bukvalno R'n'B... A i ostali izvodjachi chije ste biografije postavili su kurac u repu osim 2Pac-a i Snoop-a...

Danasnji "reperi" mnogo gledaju MTV koji bukvalno kvari sliku o pojedinim zanrovima... Tj. sliku o zanrovima koji se vrte na njemu rep, r'n'b, neki tamo progresivni rock(foo fighters i tako ti fazoni) pa chak i reggae koj promovishu je onaj najgori odvratni dancehalll... Batalite MTV jebem mu mater, makar po pitanju repa, jer MTV je u sushtini unishtio rep scenu...
Nazad na vrh Ići dole
shoomy

shoomy


Broj poruka : 53
Godina : 33
Location : Smederevo sine
Datum upisa : 15.11.2007

Akon Empty
PočaljiNaslov: Re: Akon   Akon Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 2:19 am

Messenjah

To si upravu, al ipak je i on u svetu repa... "FACA" snima film nalik 2Pac-u(prvenstveno), zatim Eminemu, 50-ju....
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/shoomy91
Sponsored content





Akon Empty
PočaljiNaslov: Re: Akon   Akon Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Akon
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
hip-hop forum smederevo :: Hip Hop SD Forum :: Zabava :: Strani izvodjaci-
Skoči na: